Tomáš Holub
Tomáš Holub
Kreativní vlasatý Tomáš pocházející z jižních Čech.
Pokud jde o profesi, jsem vystudovaný obchodník a sociálně technicko-administrativní pracovník. Během studia jsem absolvoval stáž v loutkohře Jihočeského divadla včetně letní práce na Otáčivém hledišti. Stal se ze mě umělecko-technický pracovník, ale má pozice byla zrušena z důvodu snižování rozpočtu. Proto jsem musel zvolit jinou cestu, nicméně v mém srdci zůstal pozitivní vztah k divadlu. Nějaký čas jsem se pohyboval v oblasti retailového bankovnictví a podpory pro redakční systémy. Mimo jiné jsem externě pracoval na přírodovědeckých projektech, vedl ochotnický soubor a pomáhal s chodem studentského čajového klubu. Začátkem roku 2018 jsem dokončil spolupráci s prodejnou a e-shopem Labyrint. Nyní pracuji coby IT specialista technik.
Kromě toho mě naplňuje příležitostná tvorba (píši, fotím, točím a pouštím se do různých projektů) a zkouším nové věci. Inspiraci a poznávání hledám i během cestování.
Prozradím ještě o sobě, že miluji hudbu, své blízké, dobré jídlo, hvězdy na obloze, přírodu, jízdu na kole, divadlo, filmy a deskové hry.
Za své největší úspěchy považuji možnost podělit se o veselou mysl a dobrou náladu, myšlenky, postřehy a zážitky prostřednictvím tvorby, z cest a snů, které mě doprovází. V podstatě plnit (si) sny.

 

Holub Composition
 

 

 

Sdílejte prosím, pokud se vám má tvorba líbí.
Share on facebook
Facebook
0
Share on google
Google
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0